Zafer Mah, Doğan Araslı Blv. No: 83/B, 34513 Esenyurt/İstanbul, Türkiye

+90 212 335 67 70

Sizi bugün burada görmekten mutluluk duyuyoruz ve sizi yürekten bir "Merhaba" ile selamlamak istiyoruz! Firmamız sizlere en iyi deneyimi sunmak ve kaliteli hizmet sunmak için çaba göstermektedir. Sizi bize getiren şey ne olursa olsun, ister profesyonel hedefleriniz olsun, ister sadece faaliyetlerimize ilgi duyun, size yardımcı olmaya ve bizimle konaklamanızı unutulmaz kılmaya hazırız.

Uzman ekibimiz size yardımcı olmaya hazır. Her müşterinin ihtiyaçlarını önceliklendirmek hedefimizdir.

Feragatname

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin feragatnamesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler - - iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır. bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde bulduğunuz bilgiler üzerinde yaptığınız herhangi bir işlem kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. web sitemizin kullanımı ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve "kötü" olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini lütfen unutmayın. Herhangi bir işle uğraşmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve "Hizmet Şartlarını" kontrol ettiğinizden emin olun.

Kabul

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleştirmek

Bu belgeyi güncellememiz, tadil etmemiz veya belgede herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.